Kebirhost Destek Forumu

Genel Bilgiler ve Kurallar => Kebirhost Firma Bilgileri => Konuyu başlatan: kebirhost - 27 Ekim 2011, 19:03:30

Başlık: Kebirhost Hakkında
Gönderen: kebirhost - 27 Ekim 2011, 19:03:30
Merhaba,

Kebirhost İnternet Hizmetleri 2004 yılında kuruldu. Aslında çalışmalarımız ve hazırlıklarımız daha öncesine dayanmaktadır. İnternetin ülkemizde henüz yaygınlaşmaya başladığı dönemlerde barındırma hizmetleri ve buna bağlı hizmetler oldukça yüksek ücretlerle insanlarla buluşuyordu. Amacımız verilen hizmeti kalitesinden ödün vermeden çok daha uygun bir bedelle sunmaktı. Kısmen de olsa bunu başardık ve aylık ücretleri oldukça düşük tutarak herkesinde kolayca internette kendini ifade etmesini sağlamaya çalıştık. Çalışmaya başladığımız zaman boyunca temel değerlerimizden asla ödün vermedik. Diliyoruz ki ödün vermeyeceğiz. Bunlar;
İlk ay boyunca Hindistan merkezli firmalarla ortak çalıştık ve kısa zaman sonra Amerika mezkezli firmalarla uzun süreli bayilik anlaşmaları yaptık. Şimdi ise Avrupa merkezli firmalarla çalışmaktayız.

Bünyemizde 60'tan fazla sunucu ile hizmet veriyor ve müşterilerimizin sitelerinin her zaman aynı verimle çalışmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Her sunucumuz optimum değerlerde kullanılıyor. Bu bağlamda müşterilerimize gerçek trafik ve alan hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Amacımız ilerleyen zamanlarda daha üstün özelliklerdeki sunucularla daha kaliteli hizmeti daha uygun koşullarda müşterilerimize sunabilmektir.

İyi çalışmalar.