Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Duyurular! / SADAKAT Sunucumuz Yenileniyor!
« Son İleti Gönderen: kebirhost 25 Mayıs 2017, 21:50:37 »
Merhaba,

SADAKAT sunucumuzda aşağıdaki tarihte yenileme işlemi yapılacaktır. Sunucumuz ve ip adreslerimiz tamamen değişecektir. Yenileme işlemleri sırasında sunucumuzda sabah saatlerine kadar kesinti yaşanabilir.

Barındırma hizmeti alan müşterilerimizin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.

Bayilik alan ve kendi sunucu adreslerini kullanan müşterilerimizin ise ip numaralarını taşıma zamanından 1-2 saat önce güncellemeleri gerekmektedir. Tek ip adresi olduğundan her iki dns adresine aynı ip numarasını girmeniz gerekmektedir. Bu işlem domain panelinizden yapılır.


Yenileme Bilgisi:
=========================================
Sunucu Adı: SADAKAT
Sunucu Dns Adresi: ns38.kebirhost.com - ns39.kebirhost.com
Yeni Ip adresi: 146.0.32.137
Yenilemeye Başlama Tarihi: 28 Mayıs 2017, Pazar 00:30
=========================================


Not: Kendi sunucu adreslerini kullanan müşterilerimiz alan adı panellerinden ns1 ve ns2 gibi atadıkları ip adresini yukarıdaki yeni ip adresiyle değiştirmelidirler. Aksi halde yenileme sonrası kesinti yaşamaya devam edeceklerdir.


Yenileme sonrası yine bilgilendirme yapılacaktır. İlginize çok teşekkür ederiz.


Kebirhost Destek Bölümü
2
Duyurular! / AZIM Sunucumuz Yenileniyor!
« Son İleti Gönderen: kebirhost 25 Mayıs 2017, 21:45:49 »
Merhaba,

AZIM sunucumuzda aşağıdaki tarihte yenileme işlemi yapılacaktır. Sunucumuz ve ip adreslerimiz tamamen değişecektir. Yenileme işlemleri sırasında sunucumuzda sabah saatlerine kadar kesinti yaşanabilir.

Barındırma hizmeti alan müşterilerimizin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.

Bayilik alan ve kendi sunucu adreslerini kullanan müşterilerimizin ise ip numaralarını taşıma zamanından 1-2 saat önce güncellemeleri gerekmektedir. Tek ip adresi olduğundan her iki dns adresine aynı ip numarasını girmeniz gerekmektedir. Bu işlem domain panelinizden yapılır.


Yenileme Bilgisi:
=========================================
Sunucu Adı: AZIM
Sunucu Dns Adresi: ns46.kebirhost.com - ns47.kebirhost.com
Yeni Ip adresi: 146.0.32.164
Yenilemeye Başlama Tarihi: 28 Mayıs 2017, Pazar 00:30
=========================================


Not: Kendi sunucu adreslerini kullanan müşterilerimiz alan adı panellerinden ns1 ve ns2 gibi atadıkları ip adresini yukarıdaki yeni ip adresiyle değiştirmelidirler. Aksi halde yenileme sonrası kesinti yaşamaya devam edeceklerdir.


Yenileme sonrası yine bilgilendirme yapılacaktır. İlginize çok teşekkür ederiz.


Kebirhost Destek Bölümü
3
Merhaba,

WHM paneline girdikten sonra isterseniz ana hesabınıza ait isterseniz de hesabınız altında bulunan bir siteye ait cpanel/ftp şifresini kolayca değiştirebilirsiniz. Ana hesabın şifresinideğiştirirseniz WHM şifresi de değişecektir.

1. WHM => Şifre Değiştirme
2. Şifre değiştirme bölümünden hesabı seçip daha sonra yeni şifreyi girmeniz yeterlidir.


İyi çalışmalar.
4
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Kamyonetli Taşıma Firmaları
« Son İleti Gönderen: mseo 16 Mart 2017, 16:40:54 »
Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat ; Seçenekleri ile Türkiyenin Her İline ve Her Noktasına araçlarımız güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyarak sizlere ne iyi nakliyat seçenekleri sunmaktadır. Liftli Kamyon olarak Trans Nakliyat ve Taşıma Firmamız, araçları ve Profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir…

Şehirler Arası Nakliyat ve Taşıma

Şehirler arası taşıma ve nakliyat seçenekleri ile Liftli araçlarımız en iyi şekilde taşıma işlemi gerçekleştirdiğinden dolayı hızlı ve güvenilir elemanları sayesinde işini bilen ekip ruhu geniş çalışmalar yaparak sorunsuz taşıma işlemi yapmaktadır.
Sadece iki şehir arasındaki mesafeyi esas alarak evden eve nakliyat fiyatlarını hesaplamak faydalı ama son derece yetersizdir. Diğer bir ifade ile bu şekilde hesaplama yapmak yeterince bilgilendirici değildir. Trans Nakliyat ekibi hem şehirlerarası hem de şehir içi evden eve nakliyat fiyatları hakkında fikir verebilen bir firmadır. Telefon ile arama yaparak verdiğiniz bilgiler doğrultusunda fiyat ve araç bilgisi verilecektir….
Bir önceki yazımız olan evden eve nakliyat makalemizi inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz..
şehirler arası nakliyat
                  şehirler arası nakliyat
Kamyonetli Taşıma - http://www.liftlikamyon.com/sehirler-arasi-nakliyat.html
5
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Beyaz Eşya Yetkili Servisi - İkinox.com
« Son İleti Gönderen: mseo 16 Mart 2017, 15:28:39 »
Site : http://www.ikinox.com
Konu : Beyaz Eşya Yetkili Servisi
Açıklama ; 

Tuzla Sharp servisi 0216 606 08 40 ; Tuzla Sharp servisi olarak 15 yılı aşkın süredir beyaz eşya teknik servisi anlamında uzman kadrosu ile destek veren bir kuruluştur. Teknik servis kalitesini her geçen gün arttırmak için elemanlarına yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler vermektedir. Bu eğitimler sayesinde Tuzla Sharp  ozel servisi olarak elemanları yeni çıkan teknolojiler ile yoğurulup sizlere kusursuz bir tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

ozel İstanbul Anadolu yakası servis ağımız her geçen gün daha çok büyümekte ve gün içerisinde talebiniz doğrultusunda mobil araçlarımızı yönlendirebilmekteyiz.


Çamaşır Makinesi Servisi

Eski nesiller bilirler ki çamaşır yıkamanın ne kadar zahmetli ve emek gerektiren bir iş olduğunu . Gelişen teknoloji ile birlikte bu sorun ortadan kalkmış ancak elektronik eşyaların bozulma sorunlari patlak vermiştir. servisi ile bozulan çamaşır makinenizinsorununun çözümü bir telefon kadar uzağınızda .


Annelerinin kızlarına ilk öğrettiği ev islerindendir bulaşık yıkamak gelişen teknoloji ile bu geleneğin yerini bulaşık makineleri almış ve insan hayatına büyük kolaylık sağlamıştır. Az su tüketimleriyle çoğu evin gözdesi haline gelse de bu makinelerinde servis görmeleri kaçınılmaz sonlarıdır bulaşık makinenizin bakımını en mükemmel şekilde gerçekleştirir.


En güzel yemekler fırında pişer . Fırınınızın sizi yarı yolda bırakması ise çok acı bir durumdur fakat üzülmeyin . Siz gene o lezzetli yemeklerinizi pişirin diye 2008 dan bu yana  fırın bakım ve tamiriniüstlenmektedir.

Ankasre servisi

Ankastre parça, ankastre bakımı, ankastre montajı ve yerinde teknik servis hizmetleri verilmektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir.

Buzdolapları insan hayatını kolaylaştıran yiyecek ve içeceklerimizin taze kalmasını sağlayan evlerin vazgeçilmezi haline gelen en önemli beyaz eşyadır. bolge servisi olarak Tuzla  Sharp  buzdolabınızın en profesyonel bir şekilde servis imkânı sunmaktayız

vestel servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günüONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Davlumbaz servisi


Davlumbaz parça, davlumbaz bakımı, davlumbaz montajı ve yerinde Tuzla sharp servisi hizmetleri verilmektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir.Tuzla Sharp servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü ONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kaynak : http://www.ikinox.com/tuzla-sharp-servisi/
6
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Tuz Lambası, Çankırı Tuz Lambası - TuzLamba.com
« Son İleti Gönderen: mseo 13 Mart 2017, 13:29:33 »
Site : https://www.tuzlambasi.com
Konu : Tuz Lambası
İçerik Açıklama ;

Çankırı Tuz Lambası

Kaya Tuzu ile kısa açıklamalar'da bulunduk, makalemizi olduğundan fazla örnekler ile donatabilir ve sizlere sunabiliriz. Hepsini burada anlatıp tek bir konuda sabitlemek istemediğimiz için farklı darklı resimler ile sizlere buradan bilgiler sunacağız. Kaya Tuzundan imal edilen Tuz Lambası' nı çeşitlilik olarak isimli tuz lambası , resimli tuz lamba , doğal tuz lambası , taraftar tuz lambaları , yüzey işlemeli tuz lamba , kalp tuz lamba , hayvan bitki şeklinde tuz lambaları , Küre şeklinde tuz lambası , vazo , portre , abajur şeklinde , tuz saksısı , kaya tuzu satış gibi birçok alanda sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz...


Tuz Lambası

Çankırı Tuz Lambası

Çankırı Tuz Lamba


7
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Elbise, Büyük Beden Elbise - patirtim.com
« Son İleti Gönderen: mseo 13 Mart 2017, 13:26:53 »
Site : https://www.patirtim.com

Konu : Büyük Beden elbise
Açıklama ; Elbise , Büyük Beden Elbise , Abiye , Abiye Modelleri ,Büyük beden , Pantolon Modelleri gibi birçok üründe bol hizmet garantisi ile değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır...


Büyük Beden Elbise


Büyük Beden

Elbise

Büyük Beden Elbise Modelleri
 
8
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Elektronik Sigara
« Son İleti Gönderen: mseo 01 Şubat 2017, 16:31:59 »
Konu: Elektronik Sigara
Site : tr elektronik sigara
Açıklama : Tr Elektronik Sigara müşterilerine online e sigara , joyetech , Elektronik Sigara Likit , elektronik sigara fiyat gibi seçenekler sunmaktadır.
 
 satış gibi aranma kelimelerinde üst sıralarda çıkmaktadır... trelektroniksigara.com üzerinden bilgi alabilirsiniz...
9
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Digiturkey.com Web Sitem
« Son İleti Gönderen: hasansahin 24 Kasım 2016, 18:07:16 »
Digiturkey.com web sitem günümüzde hayatın bir parcası olan Tv platformu ilgili olan Digiturk Lig Tv ile alakalı web sitemde öncelikli olarak Digiturk Paketleri kanalları, Digiturk kampanya fırsatları ile alakalı konular ve extra Lig Tv kampanya avantajları ve Digiturk İnternet Kampanyaları tanıtılmaktadır. Digiturk Bayi Abonelik başvuru işlemleri ve Digiturk Servis adresleri konularında yardım ve destek konuları ile hizmet içerikleri bulunmaktadır. Bunun yanında www.digiturkey.com web sitemin adına uygun tüm Türkiye'nin digital resimlerini il ilce mahalle olarak paylaşmak için yeni güzel bir proje için calışıyorum. Bu konular ile alakalı web sitemi http://www.digiturkey.com geliştirmek için özel önerilerinizi bekliyorum.


Bana her zaman destek olan Digiturkey.com Alan adı firmam ve hosting firmamı kebirhost.net tavsiye ediyorum. 
10
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Yeni web sitem
« Son İleti Gönderen: zero 10 Kasım 2016, 10:15:59 »
Sayfa: [1] 2 3 ... 10