Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Kamyonetli Taşıma Firmaları
« Son İleti Gönderen: mseo 16 Mart 2017, 16:40:54 »
Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat ; Seçenekleri ile Türkiyenin Her İline ve Her Noktasına araçlarımız güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyarak sizlere ne iyi nakliyat seçenekleri sunmaktadır. Liftli Kamyon olarak Trans Nakliyat ve Taşıma Firmamız, araçları ve Profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir…

Şehirler Arası Nakliyat ve Taşıma

Şehirler arası taşıma ve nakliyat seçenekleri ile Liftli araçlarımız en iyi şekilde taşıma işlemi gerçekleştirdiğinden dolayı hızlı ve güvenilir elemanları sayesinde işini bilen ekip ruhu geniş çalışmalar yaparak sorunsuz taşıma işlemi yapmaktadır.
Sadece iki şehir arasındaki mesafeyi esas alarak evden eve nakliyat fiyatlarını hesaplamak faydalı ama son derece yetersizdir. Diğer bir ifade ile bu şekilde hesaplama yapmak yeterince bilgilendirici değildir. Trans Nakliyat ekibi hem şehirlerarası hem de şehir içi evden eve nakliyat fiyatları hakkında fikir verebilen bir firmadır. Telefon ile arama yaparak verdiğiniz bilgiler doğrultusunda fiyat ve araç bilgisi verilecektir….
Bir önceki yazımız olan evden eve nakliyat makalemizi inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz..
şehirler arası nakliyat
                  şehirler arası nakliyat
Kamyonetli Taşıma - http://www.liftlikamyon.com/sehirler-arasi-nakliyat.html
2
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Beyaz Eşya Yetkili Servisi - İkinox.com
« Son İleti Gönderen: mseo 16 Mart 2017, 15:28:39 »
Site : http://www.ikinox.com
Konu : Beyaz Eşya Yetkili Servisi
Açıklama ; 

Tuzla Sharp servisi 0216 606 08 40 ; Tuzla Sharp servisi olarak 15 yılı aşkın süredir beyaz eşya teknik servisi anlamında uzman kadrosu ile destek veren bir kuruluştur. Teknik servis kalitesini her geçen gün arttırmak için elemanlarına yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler vermektedir. Bu eğitimler sayesinde Tuzla Sharp  ozel servisi olarak elemanları yeni çıkan teknolojiler ile yoğurulup sizlere kusursuz bir tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

ozel İstanbul Anadolu yakası servis ağımız her geçen gün daha çok büyümekte ve gün içerisinde talebiniz doğrultusunda mobil araçlarımızı yönlendirebilmekteyiz.


Çamaşır Makinesi Servisi

Eski nesiller bilirler ki çamaşır yıkamanın ne kadar zahmetli ve emek gerektiren bir iş olduğunu . Gelişen teknoloji ile birlikte bu sorun ortadan kalkmış ancak elektronik eşyaların bozulma sorunlari patlak vermiştir. servisi ile bozulan çamaşır makinenizinsorununun çözümü bir telefon kadar uzağınızda .


Annelerinin kızlarına ilk öğrettiği ev islerindendir bulaşık yıkamak gelişen teknoloji ile bu geleneğin yerini bulaşık makineleri almış ve insan hayatına büyük kolaylık sağlamıştır. Az su tüketimleriyle çoğu evin gözdesi haline gelse de bu makinelerinde servis görmeleri kaçınılmaz sonlarıdır bulaşık makinenizin bakımını en mükemmel şekilde gerçekleştirir.


En güzel yemekler fırında pişer . Fırınınızın sizi yarı yolda bırakması ise çok acı bir durumdur fakat üzülmeyin . Siz gene o lezzetli yemeklerinizi pişirin diye 2008 dan bu yana  fırın bakım ve tamiriniüstlenmektedir.

Ankasre servisi

Ankastre parça, ankastre bakımı, ankastre montajı ve yerinde teknik servis hizmetleri verilmektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir.

Buzdolapları insan hayatını kolaylaştıran yiyecek ve içeceklerimizin taze kalmasını sağlayan evlerin vazgeçilmezi haline gelen en önemli beyaz eşyadır. bolge servisi olarak Tuzla  Sharp  buzdolabınızın en profesyonel bir şekilde servis imkânı sunmaktayız

vestel servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günüONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Davlumbaz servisi


Davlumbaz parça, davlumbaz bakımı, davlumbaz montajı ve yerinde Tuzla sharp servisi hizmetleri verilmektedir.

Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından merkezimize getirilir, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir.Tuzla Sharp servisi olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır.

Bu doğrultuda size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü ONLINE servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kaynak : http://www.ikinox.com/tuzla-sharp-servisi/
3
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Tuz Lambası, Çankırı Tuz Lambası - TuzLamba.com
« Son İleti Gönderen: mseo 13 Mart 2017, 13:29:33 »
Site : https://www.tuzlambasi.com
Konu : Tuz Lambası
İçerik Açıklama ;

Çankırı Tuz Lambası

Kaya Tuzu ile kısa açıklamalar'da bulunduk, makalemizi olduğundan fazla örnekler ile donatabilir ve sizlere sunabiliriz. Hepsini burada anlatıp tek bir konuda sabitlemek istemediğimiz için farklı darklı resimler ile sizlere buradan bilgiler sunacağız. Kaya Tuzundan imal edilen Tuz Lambası' nı çeşitlilik olarak isimli tuz lambası , resimli tuz lamba , doğal tuz lambası , taraftar tuz lambaları , yüzey işlemeli tuz lamba , kalp tuz lamba , hayvan bitki şeklinde tuz lambaları , Küre şeklinde tuz lambası , vazo , portre , abajur şeklinde , tuz saksısı , kaya tuzu satış gibi birçok alanda sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz...


Tuz Lambası

Çankırı Tuz Lambası

Çankırı Tuz Lamba


4
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Elbise, Büyük Beden Elbise - patirtim.com
« Son İleti Gönderen: mseo 13 Mart 2017, 13:26:53 »
Site : https://www.patirtim.com

Konu : Büyük Beden elbise
Açıklama ; Elbise , Büyük Beden Elbise , Abiye , Abiye Modelleri ,Büyük beden , Pantolon Modelleri gibi birçok üründe bol hizmet garantisi ile değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır...


Büyük Beden Elbise


Büyük Beden

Elbise

Büyük Beden Elbise Modelleri
 
5
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Elektronik Sigara
« Son İleti Gönderen: mseo 01 Şubat 2017, 16:31:59 »
Konu: Elektronik Sigara
Site : tr elektronik sigara
Açıklama : Tr Elektronik Sigara müşterilerine online e sigara , joyetech , Elektronik Sigara Likit , elektronik sigara fiyat gibi seçenekler sunmaktadır.
 
 satış gibi aranma kelimelerinde üst sıralarda çıkmaktadır... trelektroniksigara.com üzerinden bilgi alabilirsiniz...
6
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Digiturkey.com Web Sitem
« Son İleti Gönderen: hasansahin 24 Kasım 2016, 18:07:16 »
Digiturkey.com web sitem günümüzde hayatın bir parcası olan Tv platformu ilgili olan Digiturk Lig Tv ile alakalı web sitemde öncelikli olarak Digiturk Paketleri kanalları, Digiturk kampanya fırsatları ile alakalı konular ve extra Lig Tv kampanya avantajları ve Digiturk İnternet Kampanyaları tanıtılmaktadır. Digiturk Bayi Abonelik başvuru işlemleri ve Digiturk Servis adresleri konularında yardım ve destek konuları ile hizmet içerikleri bulunmaktadır. Bunun yanında www.digiturkey.com web sitemin adına uygun tüm Türkiye'nin digital resimlerini il ilce mahalle olarak paylaşmak için yeni güzel bir proje için calışıyorum. Bu konular ile alakalı web sitemi http://www.digiturkey.com geliştirmek için özel önerilerinizi bekliyorum.


Bana her zaman destek olan Digiturkey.com Alan adı firmam ve hosting firmamı kebirhost.net tavsiye ediyorum. 
7
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Yeni web sitem
« Son İleti Gönderen: zero 10 Kasım 2016, 10:15:59 »
8
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Ynt: Kredi Notu, Kredi Hesaplama Sitesi
« Son İleti Gönderen: olmmc 02 Kasım 2016, 13:10:21 »
Çok güzel bir site. Başarılar.
9
Sitenizi-Projelerinizi Tanıtın / Banka Kredileri
« Son İleti Gönderen: olmmc 02 Kasım 2016, 13:03:40 »
Site Adı: Kredispara
Site Adresi: https:/kredispara.com

Banka kredileri, yatırım araçları, iş fikirleri üzerine olan kredispara.com sitesi sizlerle.

Sitede neler bulabilirsiniz. Banka kredi kampanyalarından, acil kredi bilgilerine kadar bir çok konuda bilgi alabilirsiniz. Başlıca konularımıza göz atabilirsiniz.

Acil Para

Kredi çekemiyorum

Gelir Belgesiz Kredi

ve daha bir çok banka bilgileri, forex, borsa konularını sitemizde bulabilirsiniz.
10
Şebeke Sinyal Güçlendirici
Günümüzün vazgeçilmez olan cihazları olan cep telefonları, iletişim kurmamızda çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. O kadar vazgeçilmezler ki artık yanımızda dolaştırdığımız kütüphanelerimiz gibi bütün bilgilerimizi içerisinde saklayabiliyoruz. Teknolojilerimiz gün geçtikçe ilerlemekle birlikte maliyetleri de yükselmekte.
Şu anda cep telefonlarımızla ilgili iki tane ana problemimiz bulunmakta. İlki şarj problemimiz… bir türlü sonuca ulaşamıyor ve daha uzun süre kullanabileceğimiz pilleri seri üretime geçirerek hayatımıza dahil edemiyoruz.
İkinci problemimiz ise çekim gücü. Yani şebeke ağının baz istasyonlarından aldığı sinyal ile iletişim kurmamızı sağlayan bağlantının kuvveti.

Baz istasyonları yaşadığımız şehirde belli aralıklarla konuşlandırılmış ana çekim alanlarıdır. Biz telefon edeceğimiz zaman ya da bize telefon etmeleri için dolaşımdayken her an baz istasyonuna bağlı bir şekilde yaşarız… baz istasyonu ise Uydu ile bağlantılıdır ve birisini aradığımızda ya da birisi bizi aradığında bağlantı isteğini kullandığımız şebeke şirketinden geçirip şifreleyerek bize iletir.
Elbette bu her zaman sağlıklı olamıyor. Az önce de bahsettiğimiz maliyetler nedeniyle şehirlerimizin hemen hemen her alanına baz istasyonu kurulamıyor. Sağlığımız açısından da binlerce frekansın geçtiği ve radyasyon dağıtan baz istasyonlarını bazı insanlar kurulumlarını bile kabul etmiyorlar.Ana mantık bu şekilde ilerliyor, telefonlarımız yanımızda taşıdığımız küçük alıcı ve vericiler içeriyor, aynı zamanda teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bu cihazların içerisine fotoğraf makinesi, görüntüleyicisi, müzik çalar hatta bunları paylaşabildiğimiz donanımlarla geliştirilmiş. Ve daha büyük alıcı ve vericiler olan baz istasyonlarına gönderilen ve alınan sinyaller ile iletişim kurmamızı sağlıyorlar.Ancak bu durum her zaman böyle olmuyor maalesef. Yaşadığımız şehir de ya da ilde, bazen çok kısıtlı olabiliyor baz istasyonları, sayılarının az olması çekim gücünü düşürüyor, ya da büyük şehirlerde baz istasyonunun frekanslarına karışan binlerce diğer frekans sağlıklı sinyal almamızı azaltıyor.Radyo frekanslarından binlerce uydu anteni frekansına kadar birçok etken telefon sinyalimizi düşürmemize neden oluyor. Bu da globalleşen dünyada günlük dünya çapındaki iş ağını kötü yönde etkiliyor. Şebeke Sinyal düşüklüğü problemi sadece ülkemizde değil dünya çapında yaşana bir problemdir.

Şebeke Sinyal Güçlendirici ve Sinyal Yükseltici
Olarak tam da bu yüzden kendimizi en üst düzeyde geliştirdik. Artık telefonların çekmediği alanlarda zayıf olan sinyal gücünü Şebeke Sinyal Güçlendirici ürünlerimizde en üst seviyeye getiriyor ve bu problemi kalıcı olarak ortadan kaldırıyoruz.Kullandığımız cihazların tümümün sertifikaları ve onay belgeleri bulunmaktadır. İnsan sağlığını da tehlikeye atmadan cep telefonlarınızın sinyallerini en üst düzeye ulaştırıyor ve sorunsuz bir bağlantı sunuyoruz.Şebeke Sinyal Güçlendirici ürünlerini, zayıf sinyal, bağlantı kopmaları gibi durumlarda kullanabilirsiniz.Örneğin şirketinizin en alt katında yani bodrum katında lojistik merkeziniz yer alıyor ve cep telefonu sinyali buraya ulaşmıyor. Şirketinizin balkonuna ya da çatısına, sinyal alabildiğimiz bölgelere cihazlarımızdan uygun olan modeli kuruyor ve tüm bina içerisine sağlıklı bir sinyal akışı sağlıyor. Şirketinizin ya da evinizin hangi bölgelerinde telefon sinyal zayıflığı problemi yaşıyorsanız onları gideriyoruz.Eğer çok geniş bir şirket hacmine sahipseniz yani yüzey olarak şirketiniz çok büyük olsa bile sinyal güçlendirici aparatlarla da tek bir şebeke sinyal güçlendirici cihazın sinyalini şirket ağızınızın içerisinde de genişleterek bu durumu gideriyoruz. Her şebekeye uygun modeller ya da sadece kullandığınız operatöre bağlı olarak satın alabileceğiniz modellerimiz mevcuttur. Şebeke Sinyal Güçlendirici cihazlarının her operatör için farklı olmasının sebebi frekans aralığına göre değişmektedir. Eğer iş yeriniz için bu cihazı düşünüyorsanız Tüm Operatörler için olan modelimizi tavsiye edebiliriz.Yukarıda bulunan modellerimizden dilediğinizi seçebilir ve bizi 7/24 saat arayabilirsiniz.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10