Gönderen Konu: Bayi Hizmeti Nedir? Kimler Almalıdır?  (Okunma sayısı 4737 defa)

kebirhost

  • Kebirhost İnternet Hizmetleri
  • Yönetici
  • Yeni Üye
  • *****
  • İleti: 42
  • Kebirhost Genel Sorumlusu
    • Profili Görüntüle
    • Kebirhost Internet Services LTD.
Bayi Hizmeti Nedir? Kimler Almalıdır?
« : 21 Kasım 2011, 16:48:08 »
Merhaba,

Türkçemize Bayilik şeklinde geçen servis hizmeti aslında "Reseller" olarak da anılıyor. Birden fazla hesabı olan veya hosting amaçlı satış yapmayı planlayan müşterilerimiz bu hizmeti tercih edebilirler. Normal barındırma hizmetinden farkı ise özel bir paneli olması ve size verilen alan ve trafik özelliklerini dilediğiniz hesaba dilediğiniz gibi paylaştırabilmenizdir. Bu şekilde hem sahip olduğunuz alan ve trafiği daha verimli kullanır hem de her hesabın ayrı olarak hizmet almasını sağlayabilirsiniz.

Bayilik hesabı alan müşterilerimize verilen paneli kullanmak oldukça kolaydır. Detaylı bilgiye aşağıdaki bilgi bankası linkinden de ulaşılabilir:
http://www.kebirhost.net/destek/index.php?_m=knowledgebase&_a=view&parentcategoryid=3&pcid=0&nav=0

Bayilik müşterilerimiz kendi hesapları altında bulunan müşterilere ilgili desteği vermelidirler. Aşamadıkları sorunlarda ise bizlere sorunu iletmelilerdir. Bayilik hesabı alan müşterilerimizin müşterileri direkt olarak bize ulaşmamalıdır. Bu nedenle bayilik hesabı alan müşterilerimiz satış yapmayı düşünüyorlarsa bunlara dikkat etmelidirler.

Örnek olarak bayi paketi aldınız ve size verilen bayilik paketinde isterseniz 1 isterseniz 100 adet hesap barındıraiblirsiniz. Önemli olan hesapların kullandıkları alanların ve trafiklerin size verilen limitleri aşmamasıdır. Siz size verilen bu değerleri istediğiniz gibi dağıtabilirsiniz. Panelden bu işlemler kolayca düzenlenebilir.

Bayilik hesabı alan müşterilerimiz sadece alan ve sadece trafik de satın alabilirler. Mevcut paketlerin dışında özel paketler de talep edebilirler. Bize bu talepleri iletmeleri yeterlidir.

Bayilik hesabıyla etkin kazanç sağlayabilir, sunucu teknik yapısıyla uğraşmak zorunda kalmadan işlem yapabilirsiniz.

İyi çalışmalar.
Melih Sarıoğlu
Genel Sorumlu
destek@kebirhost.net
0850 840 25 25
http://www.kebirhost.net