Gönderen Konu: Sildiğiniz Bir Hesabı Yeniden Açma Sırasında Sorun Yaşarsanız...  (Okunma sayısı 5519 defa)

Kebirhost Destek

• Genel Moderatör
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
Bayi panelinizden bir hesap açtınız, sonrasında hesabı sildiniz.Normal şartlarda bu hesabı daha sonra hiç sorun yaşamadan tekrar açabilirsiniz fakat hesap silme sırasında "Additional Options" bölümünü işaretlediyseniz, ufak bir işlem yapmadan aynı alan adına  yeniden hesap açamıyorsunuz.Sorunu giderecek işlemi yapmadan hesap açmak istediğinizde aşağıdaki hata mesajı görüntülenecektir;

Sorry, a DNS entry for "alanadiniz" already exists, please delete it first (from all servers in the dns cluster)

Bu nedenle, bayi panelinizden hesap silmek istereniz ilgili bölümü işaretlememeniz gerekiyor.

Eğer ilgili bölümü işaretleyerek bir alan adını panelinizden sildiyseniz aşağıdaki adımları izleyerek sunucuda kayıtlı kalan dns zone bilgisini silebilir, hesabınızı yeniden açabilirsiniz.

WHM => DNS Functions => Delete a DNS Zone

Bu işlemde başarılı olamazsanız destek@kebirhost.net ' e sorun yaşadığınız alan adını iletmeniz yeteli.Sorunu sizin yerinize giderebiliriz.
İsmail Ergün
Teknik Destek Sorumlusu
destek@kebirhost.net
0850 840 25 25
http://www.kebirhost.net

yartasi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
WHM => DNS Functions => Delete a DNS Zone

bahsettiğiniz gibi olmuyor. domaini silerken işaret koyuldu ise bizim bayii panellerinde delete dns zone kısmında sildiğimiz domain görünmüyor. ben 3 kez test ettim. 3 kez test amaçlı hesap açtım, silerken işretleyerek sildim. ama dns silme kısmında domanin gözükmedi.

kebirhost

• Kebirhost İnternet Hizmetleri
  • Yönetici
  • Yeni Üye
  • Kebirhost Genel Sorumlusu
    • Profili Görüntüle
    • Kebirhost Internet Services LTD.
Merhaba,

Evet maalesef listenizde görünmeyebilir. Bu durumda bize mail atmanız gerekiyor. Biz en kısa sürede sileriz.

İyi çalışmalar.
Melih Sarıoğlu
Genel Sorumlu
destek@kebirhost.net
0850 840 25 25
http://www.kebirhost.net